Dotazník

Vážení občané Novoborska,

v následujícím období budeme připravovat již 4. komunitní plán sociálních služeb obcí Svazku obcí Novoborska. Hlavním podkladem budou potřeby a podněty od Vás – občanů Novoborska. Chtěli bychom Vás touto cestou požádat o spolupráci. Vyplněním krátkého dotazníku, který je anonymní, nám pomůžete najít hlavní oblasti, které je třeba řešit, abyste v jakékoliv nepříznivé životní situaci našli vždy pomocnou ruku.

Prosíme o vyplnění a v případě, že budete vyplňovat v tištěné podobě, odevzdejte dotazníky na Odbor sociálních věcí a zdravotnictví nebo podatelnu Městského úřadu v Novém Boru, dále na úřadech svých obcí případně i u poskytovatelů sociálních služeb, jejichž služby využíváte.

Online verze:

https://www.survio.com/survey/d/O4M4K6O4C3L5E4O7S

Verze k vyplnění v počítači, nebo vytištění a ručnímu vyplnění.

Dotazník pro občany

Děkujeme za Váš čas a názor 🙂

Orientační „běh“ po sociálních službách

Město Nový Bor pořádá dne 7. 10. 2022 pro občany Novoborska akci Orientační „běh“ po sociálních službách“. Cílem akce je zábavnou formou představit občanům našeho území širokou nabídku sociální pomoci. Akce je určena pro mládež od 14 let až po seniory z celého Novoborska. Pro zájemce jsou připravené mapky Nového Boru, v nichž jsou označena jednotlivá stanoviště organizací, které poskytují služby rodinám s dětmi, mládeži, seniorům, zdravotně postiženým, lidem se závislostmi či finančními potížemi. Akce se zúčastní celkem 19 poskytovatelů registrovaných sociálních služeb, které jsou v Základní síti Libereckého kraje a jsou dostupné na Novoborsku. Součástí akce bude promítání filmů se sociální tematikou v Městském kině v Novém Boru. Akce bude ukončena slavnostním večerem v Městském divadle v Novém Boru, kde vystoupí Ajeto Dixieland. Celá akce  je pro všechny účastníky zdarma.

Program akce a mapky ke stažení:

SOC_BEH_mapa

SOC_BEH_Plakat

Rolovat nahoru